На головну  → Поліграфічна подукція  → Блокноти

Блокноти

Фірмовий блокнот з логотипом - це і вкрай корисна у роботі річ, і презентабельний фірмовий сувенір, який приємно отримати в подарунок. І тому блокнот з логотипом - відмінний рекламоносій.

Виготовлення фірмового блокнота з логотипом - це блок з офсетного паперу для записів (з запечаткою або без) і обкладинка / підкладка з щільного паперу: дизайнерського картону, або звичайного картону з повнокольоровим друком.

Обкладинка блокнота може бути просто з запечаткою (логотип і т.п.) , а може бути виконана в більш представницьких варіантах (тиснення фольгою, конгрев, вирубка, ламінація, вибірковий лак). Блок і фірмова обкладинка можуть бути навиті на пружину або скріплені на клей. При клейовому з'єднанні для зручності відриву листи блоку перфоруються.

Блокноти з логотипом можна розділити на робочі, (основне використання співробітниками власної компанії в повсякденній роботі, керівництвом на столах нарад) та презентаційні блокноти з логотипом (використовуються в якості корпоративних подарунків, фірмових сувенірів) .