На головну  → Поліграфічна подукція  → Каталоги

Каталоги

Каталог - це простий і швидкий спосіб донести інформацію про велику кількість товарів або послуг. Каталог, можна сказати, обличчя компанії - він наочно ілюструє те, чим вона займається. Тому така продукція вимагає особливого до себе ставлення: у клієнта, який взяв каталог в руки, має скластися позитивне ставлення до фірми і залишитися враження про престижність. Адже всі хочуть співпрацювати і (або) купувати у кращих.

Каталог, в результаті, має виглядати як красивий фотоальбом: містити якісні фотографії, бути оригінально оформленим дизайнером, якісно надрукованим. Не завадить йому бути зручним у користуванні: мати структурований зміст і предметний покажчик. Важливі також післядрукарські роботи: припресовка матова або глянцева, вибірковий лак, висічка, можливо навіть конгрев або тиснення на обкладинці.

Каталоги бувають різних обсягів і форматів, з клеєного або скобірованним корінцем, на матовому або глянцевому папері - але все має бути виконано по вищому класу, адже основне призначення каталогу - продавати.


Каталог, офсет
Каталог ПІНКО - офсет, тиснення на захисній обкладинці
Каталог меблів, САПАПА
Каталог сільгосппродукції
Каталог, офсет
Каталог
Річний звіт
Каталог Зеген, вибірковий УФ-лак
Каталог Блест, вибірковий УФ-лак
Каталог Блест, вибірковий УФ-лак
Каталог Блест
Алвіго - 5 каталогів напрямків діяльності в одній папці.
Каталог матрасів "Фаломо", зібрано на 2 скоби.