На головну  → Рекламно-сувенірна продукція

Рекламно-сувенірна продукція

Ми приймаємо замовлення на виготовлення будь сувенірної продукції.

Ви можете замовити у нас все , що можна виконати нижчепереліченими методами :

1 . Лазерне гравіювання - це нанесення зображення на металеві вироби за допомогою лазерного променя.

Можлива гравірування двох видів:

на циліндричних виробах по всій поверхні , до 360 °;

на плоскій поверхні.

Додаткові переваги:

висока точність виконання;

довговічність зображення;

стійкість до механічних і хімічних впливів.

2 . Шовкотрафаретний друк - метод друку , при якому зображення створюється шляхом продавлювання фарби через трафарет.

Основними перевагами шовкографії є використання заздалегідь змішаних фарб , стандартизованих за шкалою Пантон ® і можливість друку на практично будь-яких поверхнях. Фарби для шовкографії дозволяють еталонно відтворити вибрані Замовником кольору за шкалою Пантон ®. Для точного попадання в колір , нам буде достатньо знати лише номер кольору. При цьому досягається чудова яскравість і насиченість кольорів за рахунок більшого , ніж при офсетному способі друку , витрати фарби . До того ж , зображення зазвичай має помітну опуклість ( фарба наче була налита на поверхню , та так і застигла ) , що збільшує візуальну виразність зображення.

Для друку можна використовувати абсолютно будь-які поверхні - скло , пластмасу , шкіру, папір , картон , дерево і т.д. , а при використанні спеціальних форм , можливий друк навіть на викривлених поверхнях і реальних предметах. Одним з нездоланних недоліків шелкографические методу друку є низька роздільна здатність (50-70 dpi або 50 lpi ), викликана неможливістю сильного зменшення радіуса осередків трафарету.

3 . Швидкісна шовкотрафаретний друк .

Сучасне обладнання дає унікальні можливості друку :

швидкість друку до 80 000 краскооттісков за добу ;

висока якість - низька ціна в порівнянні з іншими видами друку ;

велика площа задруківки - можливість друку по колу до 360 °.

4 . Тампонний друк ( тамподрук ) - різновид друку, при якому эластичний проміжний елемент («тампон » або «роллер»), що переносить зображення, дозволяє переносити зображення з друкованих форм на поверхні практично будь-якої форми. Найчастіше використовують друковану форму з поглибленими елементами зображення на плоскій пластині.

Друк «по сирому» фарбами на розчинниках (аналогічно багатобарвної трафаретного друку ) дозволяє наносити кілька фарб. В даний час стала можлива растровий друк зображень хорошої якості.

За допомогою тамподруку є можливість друкувати на авторучка , запальничках , брелоках , пляшкових пробках , кришках банок , одноразовому посуді , парфумерної упаковці , відеокасетах , компакт -дисках , корпусах приладів , значки , тенісних м'ячах і т.д. і т.д.

5 . Термоперенос - нанесення зображення на текстиль за допомогою спеціальних вінілових плівок - це одна з найбільш добре розроблених методик . Незважаючи на розвиток альтернативних технологій ( трансферні паперу ) , даний спосіб залишається одним з найбільш популярних , тому що на відміну від багатьох інших методів нанесення зображень , тут виходять дуже міцні і надійні зображення.

Крім того , тільки за допомогою плівок можна отримати різні тактильні ( різні на дотик ) результати роботи : матові , глянцеві , оксамитові , жорсткі , еластичні і т.п.

Аплікація на тканині витримує багаторазові прання в пральних машинах. Тільки цей метод гарантує надійні результати при нанесенні зображення на жорсткі , грубі матеріали, як , наприклад , робочий одяг , уніформа , індустріальні тканини типу брезентів .

6 . Сліпе тиснення - (від нім. Blint - сліпий ) тиснення за допомогою кліше з метою отримати відбиток з гладкою поверхнею ( наприклад , на текстурної папері , шкірі) . На відміну від тиснення фольгою , фольга не застосовується , але для одержання кращої гладкості або глянцю можуть застосовуватися спеціальні плівки. Робочі температури процесу , як правило , нижче , ніж при тисненні фольгою , щоб уникнути перегріву і псування матеріалу.

Блинтовое ( сліпе ) тиснення ( " блінт " ) - це поглиблене тиснення без фольги , при якому в самому матеріалі виходить поглиблене рельєфне зображення , часто зі зміною кольору. Таке тиснення - це можливість робити красиві персоналізовані і потрібні подарунки з благородних матеріалів зі шкіри та шкірзамінників .

7 . Фольгированное тиснення - це альтернативний традиційному гарячому тисненню процес нанесення фольги на папір і картон , тобто - Процес спікання тонера лазерного принтера або копіювального апарату з металізованою фольгою під впливом високої температури.

Технологія не призначена для фактурної папери типу « льон », тому тонер в поглибленнях фактури не спікається з фольгою . Недоліком лазерного фольгирования є те , що дуже важко добитися точного поєднання кольорів. Варіантом вирішення проблеми є перекриття однієї фольги інший.

Для фольгирования проводиться фольга тільки стандартних кольорів. Отримання складені квітів неможливо. Фольга може бути глянсовою , матовою і голографічного .

Металік : золото , срібло , бронза , кольорові металики .

Пігмент : матовий або глянцевий ( виглядає як фарба ) .

Дифракційна ( голографічна ) - фольга з різноманітними геометричними візерунками , повторюваними малюнками , фрагментами написів , сприйняття яких залежить від кута зору.

Фольгування має переваги перед пресом гарячого тиснення:

немає необхідності виготовляти кліше для тиснення ;

навіть одиничний екземпляр « розцвічувати » вигідно і швидко.

8 . Деколь дозволяє наносити на кружки або склянки стійке зображення, що не пошкоджуэться з часом, може запечатувати максимальну поверхню виробу.

Друкується деколь методом шовкографії. Для виготовлення деколі береться спеціальна "гумований" папір (покрий шаром желатину або декстрину), що дозволяє потім відокремити зображення від паперу і перенести її на поверхню, наприклад, кружки. Після того, як всі кольори надруковані, зверху наноситься шар прозорого лаку (механічний захист) , який в процесі запікання вигорає.

Фарби, якими друкується деколь, спеціальні для керамічних або скляних виробів (від вибору фарб залежить температурний режим запікання) . Складаються вони з трьох компонентів: офарблюючих, склообразующих і відтінкових. Зображення, отримане за допомогою спеціальних керамічних фарб, може бути глянсовим або матовим .

Переваги даного способу :

  • можливість оперативного копіювання і тиражування малюнка на порцеляні і при потребі повторення тиражу ;

  • виготовлення деколей про запас і нанесення на фарфор в міру потреби ;

  • досить великий термін зберігання ;

  • при використанні деколі не потрібен багаторазовий випал ;

  • зображення, отримане при нанесенні деколі , може бути глянсовим або матовим ;

  • деколь не стирається з часом і стійко до багаторазового миття в посудомийних машинах.