На головну  → Поліграфічна подукція  → Візитки

Візитки

Види і розміри візиток і візитних карток.

Візитні картки по застосуванню діляться на 3 види:

• Особисті візитні картки містять тільки ім'я, прізвище і контактний номер телефону, здебільшого використовуються при дружньому знайомстві і особистому спілкуванні.

• Корпоративні візитки використовують для надання інформації про підприємство, в основному як рекламний продукт. На ній вказується контактна інформація компанії, її логотип, веб-сайт, перелік послуг, адресу.

• Ділові візитні картки застосовуються під час проведення та відвідування різних бізнес-заходів (зустрічі, переговори, семінари, виставки тощо) для знайомства з представниками різних фірм і компаній. На них присутне ім'я, прізвище та по батькові власника, контактні телефони, назва фірми, яку він представляє, а також його посаду.

Також існують односторонні і двосторонні візитки. Односторонніми візитками часто бувають особисті і ділові картки. Двосторонні візитні картки часто бувають корпоративними візитками, і в меншій мірі діловими. У двосторонніх візитних картках на зворотному боці надана додаткова інформація (корпоративна) або інформація на іншій мові (ділові), але такі візитки недостатньо зручні, оскільки зворотна сторона призначена для нотаток, а також при зберіганні карток в визитницах зворотна сторона не доступна для перегляду.

У сучасному світі формати і розміри візитних карток можуть бути різними. Ми наведемо найпоширеніші розміри:

1. Розмір 90х50 мм. - один з найпоширеніших у країнах пострадянського простору;

2. Розмір 86х54 або 85х55 - формат по ISO 7810 ID-1, частіше використовується в країнах ЄС, а також дуже зручний для розміщення в гаманцях і портмоне, тому кишені в них призначені для банківських карток форматом 86х54 мм.;

3. Всі інші розміри в нашій країні використовуються дуже рідко:

74х52 мм. (стандарт ISO 216),

81х57 мм. (стандарт DIN C8),

89х51 мм. (США),

91х55 мм. (Японія).

Ціни на візитки можно побачити тут: прайс на візитки.