На головну  → Про компанію

Про компанію

Рекламно-поліграфічна компанія «ПОЛІРЕКС ЛТД» пропонує довгострокову і взаємовигідну співпрацю в галузі дизайну, реклами і поліграфії.

ТОВ « ПОЛІРЕКС ЛТД » було створено в 2006 році. Для кожного клієнта ми не просто професійно , своєчасно і якісно виконуємо замовлення - ми вкладаємо в нього свою творчість і старання. Тому наша компанія і завоювала довіру багатьох клієнтів за такий короткий термін. Серед наших постійних замовників:

у фінансово- банківській системі - VAB Банк, VAB Страхування, ЄВРОБАНК, ФОРЕКССЕРВІС;

у сфері зв'язку та телекомунікацій - MOTOROLA;

в області охорони і безпеки - ADVANCE GROUP;

у виробництві і продажу одягу - Calvin Klein Jeans , PINKO;

на меблевому ринку - TM BLEST, TM ZEGEN, Українська асоціація меблевиків;

в інших сферах - FERRERO, Група компаній - ФОРТ; Київська універсальна біржа, Транс -Капітал, НЕССЕ - УКРАЇНА та багато інших.

Рекламно -поліграфічна компанія « ПОЛІРЕКС ЛТД » активно розробляє і просуває свої рекламні проекти. Зокрема, в 2007 році створено рекламно- інформаційне Інтернет-видання www.moda - doma.com.ua ( МОДА ДОМА ). Тематика видання - товари та послуги для дому та офісу. У 2008 році видання стало членом Української асоціації меблевиків. У 2009 році МОДА ДОМА увійшло до четвірки найбільших видань України з даної тематики.

Менеджери з реклами нашої компанії запропонують Вам широкий спектр рекламних послуг: розміщення реклами в Інтернет, розміщення реклами в ЗМІ, розміщення реклами на транспорті, розміщення реклами на бігбордах , розповсюдження рекламної продукції ( промо акції, поштові скриньки, бізнес- центри). Ми розміщуємо рекламу там, де це найбільш ефективно!

Дизайнери нашої компанії розроблять для Вас логотип , фірмовий стиль , торговий знак, брендбук, а також макети будь-якої рекламної або поліграфічної продукції (візитки , бланки, конверти, папки, блокноти , листівки, флаєри, листівки, буклети, брошури, каталоги, календарі та багато інше ). Фахівці компанії швидко і якісно здійснять дизайн і верстку брошури, каталогу, журналу, книги та іншої багатосторінкової продукції Ми підкажемо Вам ідею і втілимо її в життя !

Працівники нашої друкарні виготовлять для Вас якісну поліграфічну, широкоформатну і рекламно- сувенірну продукцію будь-якої складності: візитки , конверти , папки , блокноти , щоденники , листівки , флаєри , листівки , буклети , проспекти , плакати , кишенькові календарики , квартальні календарі , перекидні календарі , брошури , каталоги , журнали, футболки, прапори, біг- борди , сітілайти, банери і багато іншого. На друкарні здійснюються наступні етапи виготовлення даної продукції:

додрукарська підготовка ( додрукарська підготовка макетів, друк кольоропроб і виготовлення друкарських форм);

друк різних видів на своєму обладнанні: ризография, цифровий друк, офсетний друк, трафаретний ( шовкотрафаретний ) друк, тамподрук, широкоформатний друк;

післядрукарські роботи : порізка, фальцювання, біговка, перфорація, висікання, аркушепідбір, склейка, поклейка, ламінація, припресовка, конгрев, тиснення, нанесення вибіркового УФ- лаку, нанесення суцільного УФ- лаку, свердління дірок, скобірованіе, палітурка на металеву пружину, тверда обкладинка, термосклейка.

Ми друкуємо і виготовляємо з паперу і не тільки все, що можна надрукувати і виготовити!

Ми доставимо Вам замовлення в зручний для Вас час і місце!