На головну  → Про компанію  → Обладнання

Обладнання

1 . SHINOHARA 66 M- P 2D , 2008

Листова офсетна друкарська машина. Індустріального класу з циліндрами подвійного діаметру.

2 . Офсетний чотири-і одноколіра машини HEIDELBERG

3 . KATSUDA - гільйотина ( одноножові різальні машина) , 2008

JMC 4fx ( CNC Computer ) оптимально оснащена для найкращої порізки.

4 . Фальцовальна машина STAHI , tipe T47 , 4 / 47 , 4 -F , 1985 г.

5 . Листопідбірна скобошвейна машина HORIZON SPF -200A , TRIMMER FC -200A , COLLATOR VAC - 100m , 2008

Вакуумна листопідбірна лінія. Станція складається з двох веж по 10 секцій.

6 . Машина для виведення форм CTP SCREEN Plate Rite 4300S , проявлення SIRIO TH85 , 2008

Пристрій лазерного експонування друкованих пластин серії PlateRite 4300 компанії Screen призначене для експонування термальних пластин, що забезпечують стабільність і високу якість друку .

Ця модель успадкувала всі переваги, які зробили сімейство PlateRite високоякісним і надійним рішенням для виведення пластин.

Система Computer- to - Plate PlateRite серії 4300 призначена для швидкісного експонування пластин з термальним чутливим шаром різних технологій. Для роботи з пластинами різних розмірів і різної товщини використана принципово нова «інтелектуальна» система автоматичного балансування барабана, що не вимагає ручного регулювання.

Пристрій PlateRite 4300S використовує внутрішню систему пробивки штифтових отворів, що дозволяє отримати дуже високу повторюваність від пластини до пластини . Також, є можливість встановити кілька систем пробивки штифтових отворів одночасно, що дозволяє експонувати на одному пристрої PlateRite пластини різних форматів, повністю готові до установки на формні циліндри різних машин.

Процесори серії Sirio TH компанії OVIT - Процесори , призначені для обробки як традиційних позитивних і негативних офсетних форм, так і більшості відомих на ринку термальних CtP пластин.

7 . Ручний трафаретний апарат (макс. формат - А3).

8 . Цифрова машина Xerox DocuColor 240

DocuColor 240 - це пристрій , продуктивність і набір характеристик якого повністю відповідає сучасним потребам ринку кольорового друку і копіювання.

Для здійснення функції друку пропонуються опції контролерів. Наприклад , з вбудованим контролером EFI DocuColor 240 підтримує істинний Adobe Postscript 3 і емуляцію PCL , так що всі Ваші роботи будуть виглядати так, як Ви їх задумали. Завдяки яскравим, точним кольорам, унікальним інструментам управління кольором і опціям пробного друку - це ідеальне рішення для професійних поліграфістів.

DocuColor 250 виконує високоякісний кольоровий друк зі швидкістю 40 сторінок за хвилину і чорно- білий друк зі швидкістю 55 сторінок на хвилину. При цьому час виведення першої кольорової сторінки становить 7,8 секунди , а чорно- білої - 4,3 секунди . Середньомісячні навантаження на апарат складають від 10 до 40 тисяч відбитків формату А4.

DocuColor 250 виконує високоякісний друк і копіювання з роздільною здатністю 2400х2400x1 точок на дюйм на папері вагою до 300 г/м2.

Апарат володіє всіма необхідними засобами управління кольором , які дозволяють отримувати бажану передачу кольору . Завдяки точній калібрації кольору забезпечуються стабільно високі результати з дня на день.

9 . Термобиндер

10 . Ручні биндера RENZ - ручне палітурне пристрій для скріплення металевою пружиною з механічною перфорацією (квадратні отвори ) з кроком 3:1.

Технічні характеристики :

перфорація до 25 аркушів ;

обсяг палітурки до 120 листів;

формат будь-який;

продуктивність 5000 лист / годину .

11 . Ламинатор . Максимальний формат - А3 , швидкість ламінування - 60 А3 на годину.

12 . Припресувальні машина, 2008