На головну  → Поліграфічна подукція  → Календарі

Календарі

Календар - це послідовний перелік днів, тижнів, місяців даного року, а також інші відомості різного характеру. Календар - це необхідна дрібниця в житті кожної людини, тому що тим чи іншим видом календаря ми користуємося постійно. Саме тому календар , як поліграфічна продукція, - це відмінний рекламоносій, реклама, яка працює цілий рік!

Календарі за своїми конструктивними особливостями бувають:

Відривний календар. Календар відривний являє собою невелику книжечку з відривними листами. При виготовленні відривного календаря передбачає друк на кожній сторінці певний день із зазначенням дата, тижня, місяця та іншої інформації, в т.ч. та рекламної .

Перекидний календар. Календар перекидний також виготовляють книжкою але великими форматами. Перекидні календарі можуть бути як настільними, так і настінними. Після певного часового періоду, наприклад, тижня чи місяця, сторінки календаря перевертаються за допомогою пружини або інших кріплень. Даний вид календаря часто використовую для виготовлення іміджевих календарів.

Календар - плакат, календар - картка, календар - будиночок. Найбільш прості календарі, які складаються з одного листа. Найекономічніші і поширені види календарів. Календарі - плакати можна зустріти в кожному будинку, квартирі, офісі! Календарі - картки багато людей носять його з собою в кишені, поетом вони ще називаються кишеньковими. Реклама на даних календарях дуже ефективна.

Календар-щоденник , календар - планінг. Всі ми їх просто називаємо ежедневниками , хоча , по суті, це і є календарі. Крім календарних сторінок, там міститися також телефонні коди міст і країн, адресні сторінки, дати традиційних і релігійних свят, календарі на кілька років вперед. Щоденники та планінги відмінно підходить для планування робочого часу , фіксації необхідної інформації. Щоденники та планінги популярні як подарунки, тому багато компаній брендують щоденники та планінги з метою забезпечення своїх співробітників, а також для презентів своїм клієнтам .

Квартальний календар. Квартальний календар найпоширеніший календар в офісах, складах і виробництвах, тому що завдяки його конструкції, можна бачити попередній, поточний і майбутній місяці. Для зручності до нього додається курсор для позначки необхідного дня. Даний календар просто необхідний бухгалтерам.

За способом використання та застосування календарі ділять на :

Кишенькові - малі за розміром (не більш поштової листівки), щоб поміститися в кишені. Найпоширеніші розміри 86х54мм і 70х100 мм.

Настільні - невеликі календарі, які використовує на столах. Найпоширеніші перекидні настільні календарі, календарі- будиночки, планінги. Трохи рідше - у вигляді плакатів і відривні.

Настінні - календарі великих форматів, за винятком відривних. Найбільшими перепонами настінними календаря є - плакати, квартальні календарі, перекидні настінні календарі, відривні календарі.

Календар з вашим логотипом і реквізитами стане своєрідним " містком " до Вас. У діловій атмосфері офісів Ваших клієнтів настільний або настінний календар, крім робочих функцій і приємного дизайну, нагадуватиме про Вашу фірму протягом цілого року.


Календарі з люстерком.