На головну  → Поліграфічні послуги  → Додрукова підготовка

Додрукова підготовка

Фахівці нашої друкарні здійснять для вас:

  • Додрукарську підготовку макетів.

Розробити оригінальну ідею і красиво її втілити в електронному вигляді, ще не означає, що це можна буде надрукувати. Друковане виробництво накладає певні обмеження, також існує ряд умов і вимог, які потрібно враховувати при створенні макета. Це стосується кольоропередачі у пресі, питань післядрукової обробки, різки в формат, фальцювання і брошурування. Не знаючи правил роботи з кольором і післядрукарських процесів, не можна виготовити макет для виробництва. Спеціаліст з додрукарської підготовки перевірить макет на придатність до друку і, якщо буде потрібно, виконає наступні операції: корекцію макета, обробку зображення - кольорокорекцію і ретуш, треппинг кольорів, спуск смуг.

  • Друк кольоропроб.

Для перевірки кольорів використовується спеціально підготоване зображення, отримане з використанням спеціалізованого кольоропробного обладнання. Це може бути прободруковий верстат, аналогова кольоропроба, цифрова або екранна кольоропроба. Кожен тип має свої переваги і недоліки, але в більшості випадків сьогодні оптимальною визнають цифрову кольоропробу. Здійснюється вона за допомогою друкувальних пристроїв, як спеціально зроблених для цієї мети в складі кольоропробних комплексів, так і з використанням якісних струменевих принтерів. Головна перевага таких систем - відносно невисока ціна, хоча вони і не забезпечують якості друку, необхідного для відтворення растрової точки.

Виготовлення цифрової кольоропроби передбачає побудову профілю друкарського процесу і профілю друкарського пристрою для виготовлення кольоропроби.

Цифрова кольоропроба - найбільш гнучкий інструмент, так як може враховувати будь-які особливості друку конкретного поліграфічного виробництва. Головними умовами її застосування, в такому випадку, стає висока повторюваність результату на друкарській машині.

  • Виготовлення друкарських форм.

Друкарськаа форма - поверхня, на якій формуються друкуючі (вони дають кольоровий або безколірний відбиток) і пробільні ( що не дають відбитка ) елементи для кожної фарби і яка служить для багаторазової передачі кольорового або безкольорового зображення на папір або інший матеріал. Друкарську форму виготовляють з різних матеріалів в залежності від технології і способу друку .