→ Поліграфічні послуги  → Післядрукові роботи

Післядрукові роботи

Ми надаємо послуги післядрукарської обробки тиражу :

  • Порізка тиражу - процес відділення необхідного формату від тиражного друкованого аркуша. Даний процес застосовується для всіх видів поліграфічної продукції , т.к. друкований аркуш вимагає обов'язкової підрізування та обрізки технічних полів , які залишилися після друку (шкала , хрести і т.д.). Тому порізка дуже важливий і відповідальний процес. Не дарма з дитинства ми чуємо дуже стару приказку « Сім разів відміряй , один раз відріж » !

  • Фальцювання - процес згину листа в певний формат . Цей процес в основному використовується для виготовлення буклетів , ліфлетів , брошур , многостраничной продукції , а саме фальцовки друкованого аркуша до « зошити » форматом книги , каталогу , журналу тощо Кількість і напрямок фальців бувають різними - два і більше , або паралельними і / або пересічними .

  • Біговка - процес створення лінії вгіба на аркуші паперу для подальшого згину його . Біговка забезпечує рівний згин і зраджує продукції естетичний вигляд. Даний процес відбувається на паперах щільністю від 170 г/м2 і вище і на всіх видах картону з метою подальшої фальцювання , т.к. якщо при прямій фальцюванню таких щільностей лінія згину не рівня (тріщини , розриви тощо ) .

  • Перфорація - процес пробиття отворів або надсечек у вигляді ліній на листових виробах з метою подальшої можливості відриву частин листа по такій лінії . Часто застосовується в процесі виготовлення квитків , флаєрів з відривними купонами , в будь-яких виробах , в яких передбачені процес відриву при використанні (сторінки каталогів і журналів , кришки упаковок і коробок і т.д.). Також перфорацію з певним кроком використовують і замість биговки .

  • Висічка - процес створення з аркуша паперу або картону різноманітних форм , відмінних від прямокутних і квадратних . Даний процес забезпечується тиском на штамп при його контакті з аркушем паперу , картону.

  • Аркушепідбір - процес підбирання аркушів у певній послідовності. В основному використовується в процесі виготовлення брошур , журналів , каталогів , книг , календарів .

  • Склеювання , приклейка , поклейка - процес з'єднання різних елементів поліграфічної продукції з використанням клейових матеріалів. Використовується в процесах виготовлення папок (приклеювання кишень), упаковок і коробок (склеювання клапанів), каталогів і журналів (склеювання зошитів та приклейка обкладинки), блокнотів ( склейка внутрішнього блоку і приклейка обкладинки), воблерів ( приклейка ніжок), паперових пакетів, диспенсерів, шоу -боксів та іншої продукції.

  • Ламінація - процес нанесення плівки на папір і картон. Плівка буває різної товщини. Плівки товщиною до 30 мкм використовують при ламінуванні різних обкладинок, папок та іншої поліграфічної продукції з метою захисту від зовнішніх впливів і продовження терміну використання продукції. Ламінація плівкою товщиною 100 мкм. і вище додачі поліграфічної продукції міцності і ефекту пластику (картки, бейджі, меню, прайси, цінники тощо). Існують матові, глянцеві і текстуровані плівки для ламінації , що дозволяє застосують також з метою надання певного художнього ефекту .

  • Тиснення - процес нанесення зображення шляхом тиску на кліше при його контакті з папером, картоном або іншим матеріалом. Тиснення застосовують з метою надання листу структури (тиснення без фольги ), або виділення зображення ( конгрев , « сліпе тиснення » ), чи нанесення зображення (тиснення фольгою). Тиснення застосовують також для нанесення голограм, використовуючи голографічну плівку. Тиснення ділиться на такі види: тиснення фольгою, тиснення без фольги ( «сліпе» тиснення), конгрев.

  • Тиснення фольгою - вид тиснення, в процесі якого між кліше і листом розміщують фольгу, яка під впливом тиску на кліше залишається на аркуші. Тиснення фольгою застосовують у виготовленні візиток, сертифікатів, бланків, дипломів, обкладинок каталогів, папок, листівок, обкладинки планінги, щоденника та іншої поліграфічної та рекламно-сувенірної продукції.

  • Конгрев - вид тиснення, в процесі якого використовується кліше складається з двох частин ( матриця і контрматриця ) між якими розміщується аркуш паперу , і при тиску на аркуші паперу з'являється опуклість. Конгрев використовують для виділення зображень на візитках, сертифікатах, дипломах, листівках, обкладинках каталогів, папок та іншої поліграфічної продукції. Рідко використовуються підвиди такі підвиди конгреву: конгревне тиснення фольгою і зворотний конгрев.

  • Сліпе тиснення (тиснення без фольги) - вид тиснення , яке найчастіше використовується для брендування виробів зі шкіри та шкірозамінника: щоденників, планінгів, папок.

  • УФ- лакування - нанесення спеціального лаку на певні зображення з метою їх виділення або ж на весь лист. Особливість УФ лакування - використання лаку , яких висихає виключно під впливом ультрафіолетових променів (УФ сушка) . Найчастіше використовують для надання деяким зображенням додаткового ефекту глянцю. Бувають і матові лаки і гібридний (ефект піску або крапель води). Виділяють суцільне УФ лакування та вибіркове УФ лакування . При суцільному УФ лакуванні лак наноситься на весь друкований аркуш . При вибірковому УФ лакуванні лак наноситься на окремі зображення

  • Свердління отворів - пробивання отворів на папері за допомогою спеціального свердла. Даний процес застосовують для пробивання продукції великими тиражами під швидкозшивачі та папки- реєстратори , або ж необхідності отворів у певних видах продукції (паперові пакет тощо).

  • Скобування - процес з'єднання листів в один блок скобою або декількома скобами. Застосовується для кріплення каталогів , журналів , брошур , альбомів та іншої багатосторынкової продукції .

  • Палітурка на металеву ( пластикову ) пружину - процес з'єднання листів в один блок шляхом перфорування листів , навивки на місця перфорації і затиску пружини. Використовують для виготовлення блокнотів , календарів квартальних , календарів перекидних , каталогів , меню і т.п.

  • Тверда , м'яка обкладинка - спосіб кріплення книг , каталогів , журналів. Процес палітурки включає зшивку внутрішнього блоку по торця (частіше) , проклейку торця внутрішнього блоку ( завжди), каширування палітурного картону видрукуваними листами ( тверда обкладинка ) , приклейка обкладинки до внутрішнього блоку .